Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! У зв'язку з відключення електропостачання, можливі затримки з обробкою замовлень!

Ремонт дискових пилок Bosch (Бош), Skil (Скіл)


Ремонт ручной дисковой пилы Bosch (Бош) в КиевеІнтенсивні навантаження, запилене середовище стають частою причиною поломки та виходу з ладу будь-якого інструменту. Ручна дискова пилка Bosch не є винятком. Це якраз той тип інструменту, який через свої конструктивні особливості, відчуває підвищене навантаження на вал двигуна, внаслідок чого відбувається інтенсивне зношування механічних вузлів редуктора. При неправильній експлуатації подібних інструментів, ймовірність виникнення поломки, у рази вища, ніж у іншої техніки.
Не дивлячись на простоту конструкції, що здається, у випадку якщо ручна циркулярна пилка Бош вийшла з ладу, не варто думати, що ремонт пили своїми руками просте завдання, і можливо його зробити без особливих знань та навичок. Це не так, і часто непрофесійне втручання призводить до подорожчання робіт з відновлення працездатності електроінструменту. Найкраще рішення в такому випадку звернутися до фірмового сервісного центру з ремонту інструменту.


Ремонт ручної дискової пилки в Києві


Авторизований сервісний центр Bosch компанії Епос, має у своєму розпорядженні все необхідне для усунення будь-якої несправності ручної циркулярної пили Бош. Величезний досвід фахівців дозволяє точно визначити тип поломки і усунути несправність в найкоротші терміни. Використовуючи для ремонту тільки оригінальні запчастини Bosch, ми гарантуємо якісну роботу інструменту після ремонту.


Характерні види робіт для ручної дискової пилки Bosch:

  • Ремонт, заміна статора дискової пилки
  • Ремонт, заміна якоря дискової пилки
  • Ремонт, заміна шестерні дискової пилки
  • Ремонт, заміна пускової кнопки дискової пилки
  • Заміна корпусу
  • Заміна кабелю живлення

Рекомендації під час роботи з ручними дисковими пилками:


Використовувати тільки оригінальні пиляльні диски, призначені до роботи з цим типом інструмента. Слідкувати, щоб зуби пильних дисків були ув'язнені, не мали сколів, були відсутні зламані зуби, диск не був деформований. Залежно від товщини матеріалу завжди регулювати глибину пропилу, таким чином, щоб край зуба виходив за матеріал не більше ніж на 4-5 мм. Не намагайтеся увімкнути інструмент, якщо пильний диск затиснутий у матеріалі. По можливості якнайменше працювати в режимі старт-стоп.


Вартість ремонту дискової пилки Bosch


Точна вартість ремонту інструменту визначається лише після діагностики фахівцями нашого сервісного центру і залежить від моделі інструменту та запчастин, що вийшли з ладу. У разі проведення ремонту, діагностика є безкоштовною та не враховується у кошторис робіт.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на схеми деталювання, Ви також маєте можливість самостійно відшукати необхідні запчасти на дисковую пилу GKS 190, запчасти для дисковой пилы GKS 160, запчасти для дисковой пилы Bosch GKS 65, запчасти для циркулярных пил Бош, запчасти для ручной дисковой пилы Бош та комплектуючі на інші популярні моделі циркулярних пилок. За допомогою пошуку та інтерактивних схем-деталювання, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити який якір, статор, шестерні, кнопка включення, вугільні щітки для пилки Бош необхідні. Використовуйте 10-ти значний код деталі та зв'яжіться з нашим менеджером для отримання інформації щодо наявності та ціни.