Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт дриля

Ремонт дриля Bosch у Києві


Ремонт дрели Bosch в КиевеЕлектричний дриль належить до категорії інструментів, що є на будь-якому виробництві та практично в будь-якому будинку. Завдяки своїм функціям свердлити та крутити, необхідність її застосування зустрічається при будь-яких будівельних роботах. Популярність та частота використання однаковою мірою збігаються і зі статистикою поломок цього інструменту. Якщо електродриль Бош вийшла з ладу, не варто думати, що ремонт дрилі своїми руками просте завдання, і можна його зробити без особливих знань і навичок. Це не так, і часто непрофесійне втручання призводить до подорожчання робіт з відновлення працездатності електроінструменту.


Якщо Вам необхідно виконати ремонт електродрилі Bosch, звернення до авторизованого сервісного центру, це найправильніше рішення. Величезний досвід усунення несправностей дозволяє нашим фахівцям зробити правильну діагностику, безпомилково визначити і усунути причину поломки.


Найчастіші види поломок електродриля:

  • знос вугільних щіток
  • обрив, пошкодження шнура живлення
  • вихід з ладу елементів двигуна (статор, якір)
  • несправність кнопки увімкнення
  • поломка перемикача реверсу
  • несправність редуктора
  • знос опорних підшипників
  • неякісний затискач у патроні інструмента
  • пошкодження корпусу

Характерні несправності дриля

Зношування вугільних щіток дриля, можна віднести до найпоширенішої причини непрацюючого інструменту. Забезпечуючи постійний електричний контакт з колектором якіря, що обертається, вугільний щітки схильні до стирання. В електродрилях Bosch, для захисту двигуна, застосовувати вугільні щітки, що відключаються, які при досягненні мінімального розміру розривають електричний контакт. Такий механізм дозволяє робити заміну вугільних щіток завжди вчасно.


При активному використанні часто відбувається пошкодження або обрив кабелю живлення дриля. Так як цілісність ізоляції кабелю живлення безпосередньо впливає на безпеку користувача, у таких випадках завжди проводиться заміна шнура живлення.


Міжвиткове замикання, пробій на корпус, обрив провідника – це характерні причини несправностей будь-якого електродвигуна. Вихід з ладу вузлів двигуна дрилі в основному відбувається через неправильну експлуатацію та перевантаження інструменту. Підвищені струми призводять до перегріву електроінструменту, пробою ізоляції та короткому замиканню обмоток якоря або статора. При несправності якоря спостерігається підвищене кругове іскріння на колекторі, характерний запах і сильне нагрівання. Обмотки, що явно підгоріли, можна побачити при візуальному огляді. Якщо потужність інструменту значно впала, а вищеописаних ознак немає, слід вдатися до використання спеціальних приладів, що дозволяють визначити стан обмоток, перевірити їх на обрив або коротке замикання. Ротор є одним з найдорожчих вузлів інструменту, тому правильна діагностика в нашому сервісному центрі Bosch значно може заощадити Ваш бюджет.


Заміна якоря дриля Bosch може бути викликана і механічним зносом зубів на валу. Поява сторонніх шумів, скрегіт і підклинювання, говорять про зношування або пошкодження механічної частини дриля. Виявлення несправності відбувається при повному розбиранні інструменту, оглядом шестерні, підшипників, механізму перемикання. При виявленні дефектних елементів відбувається ремонт редуктора дриля шляхом заміни несправних деталей на нові.


На комфортну та точну роботу інструментом впливає стан затискного патрона. Часта зміна приладдя, попадання абразиву та бруду, призводить до зношування фіксуючих губок, і як результат поганого кріплення оснастки в патроні. Крім губок, зносу схильний і затискний механізм. Особливо це очевидно для швидкозатискних патронів, де затискач відбувається руками. Як правило корпус у них не розбірний, має суцільне вальцювання. Ремонт патрона дриля у таких випадках відбувається шляхом заміни на новий.


Вартість ремонту дриля

Вартість ремонту дриля Bosch залежить від моделі інструменту, виду поломки та ціни на запчастини. Визначається під час діагностики у нашому сервісному центрі.


Вартість діагностики дриля, незалежно від складності пристрою, становить 50 грн.


У разі проведення ремонту у нас діагностика не враховується у суму за проведені роботи та виконується безкоштовно.