Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Зверніть увагу! З 1 квітня змінились ціни на комплектуючі. Завантажити прайс >>

Доставка

Сервісний центр виконує доставку електроінструменту та запасних частин до всіх регіонів України службами доставки Нова Пошта. Термін доставки складає 1-3 доби (за наявності на складі). Послуги перевізника оплачуються замовником окремо під час отримання замовлення.
Доставка інструменту до сервісного центру Bosch а також доставка запчастин по Києву здійснюється замовником (або його представником) власним коштом самостійно.

За відсутності можливості доставити інструмент до АСЦ Bosch або отримати комплектуючі самостійно, замовлення або виріб може бути надіслано службою доставки Нова Пошта.


ВАЖЛИВО! Інструменти для ремонту та рекламації надсилати тільки з адресною доставкою до нашого офісу:

м. Київ, пр-т Берестейський (Перемоги), 45
Отримувач: ТОВ «ЕПОС», код ЄДРПОУ - 21503308
Тел: +38 067 235 8607
Представник: Красюк Олена

Оплата за послуги пересилання здійснюється замовником.

За наявності чинного гарантійного талону на інструмент, і у разі гарантійного або комбінованого ремонту послуги пересилання оплачує авторизований сервісний центр.


Слід пам'ятати! Ми не надсилаємо замовлення післяплатою.


Для корпоративних та постійних клієнтів у м. Києві можлива доставка електроінструменту з території замовника до сервісного центру та назад.


ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! При надсиланні інструменту, не забудьте вкласти в посилку інформацію у вигляді короткого опису інструменту, дефекту / поломки, а також ваші контактні дані.

Для оформлення доставки необхідно оформити бланк прийому-передачі інструменту (завантажити в PDF), роздрукувати та заповнити контактні дані, назву інструмента, ознаки несправності, дані для зворотної доставки. Даний бланк прийому-передачі вкладається разом з інструментом і є супровідним документом при доставці та отриманні. Наявність правильно заповненого бланка значно прискорить виконання обслуговування вашого інструменту.

Звертаємо вашу увагу, що при відправленні службою доставки, інструмент слід запакувати в упаковку, яка забезпечить збереження інструменту при транспортуванні.


Ми доставляємо товари через такі служби доставки:


new_post
Служба доставки "Нова пошта".

Розрахувати ціну та ознайомитися з тарифами на доставку, а також дізнатися найближче відділення у Вашому регіоні можна на сайті:

www.novaposhta.ua


Ви також можете самостійно забрати замовлення із нашого сервісного центру, сплативши вартість товару при отриманні.