Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! У зв'язку з відключення електропостачання, можливі затримки з обробкою замовлень!

Про нас

Авторизований сервісний центр з ремонту електроінструменту Bosch (АСЦ Bosch) – є структурним підрозділом компанії ЕПОС.

ТОВ «ЕПОС» заснована у 1993 році, відома в Україні компанія з надання послуг у сфері інформаційних технологій та в галузі складної електронної техніки.

Діяльність компанії

Напрями компанії охоплюють широкий спектр діяльності. Виробництво, модернізація та продаж персональних комп'ютерів, серверів та робочих станцій. Сервісне обслуговування та ремонт комп'ютерної та оргтехніки. Надання повного комплексу послуг з монтажу локальних мереж, систем відеоспостереження та абонентська підтримка клієнтів.

Відновлення інформації на цифрових носіях, стало візитною карткою компанії. Використання власних розробок у галузі відновлення, копіювання, знищення даних, наявність висококласних фахівців та сучасного обладнання дозволило компанії стати загальновизнаним українським лідером.

Всесвітня комп'ютеризація, сучасні технології поставили нові завдання у сфері комп'ютерної безпеки. Розслідування комп'ютерних злочинів, інцидентів інформаційної безпеки, аналіз шкідливого ПЗ, збирання цифрових доказів, ці та інші завдання успішно вирішує Лабораторія комп'ютерної криміналістики ЄПОС, перша в Україні незалежна комерційна організація, що надає послуги в цій галузі . Лабораторія має у своєму розпорядженні унікальний комплекс програмних та апаратних засобів для знімання, відновлення та аналізу даних з комп'ютерних, мобільних пристроїв та різних цифрових носіїв.

Працюючи в IT сфері, фахівці компанії добре розуміють, наскільки вразливими можуть бути канали передачі та засоби зберігання цифрових даних. Пристрої технічного захисту інформації, що розробляються та створені компанією ЕПОС, дозволяють виключити витік інформації та несанкціонований доступ до неї по технічних каналах. Виробництво ПК, моноблоків, серверів, пристроїв для захисту робочого місця та локальних мереж з впровадженням оригінальних технічних рішень знайшли широке застосування в державних закладах та силових структурах. ЄПОС має дозвіл СБУ на провадження діяльності пов'язаної з державною таємницею.


Сервісний центр Bosch

У 1997 році компанія отримала статус першого і єдиного в Україні авторизованого сервісного центру Bosch з ремонту електроінструментів, став одним з найкращих сервісних центрів Bosch в Європі та країнах СНД.

Для успішного вирішення завдань АСЦ Bosch був забезпечений сучасним діагностичним та ремонтним обладнанням, а наші механіки сертифіковані європейським навчальним центром і дотепер регулярно підвищують кваліфікацію. Високий професіоналізм, багаторічний досвід роботи гарантують сервісне обслуговування на високому рівні з урахуванням сучасних вимог.

Протягом багатьох років авторизований сервісний центр Бош компанії ЕПОС успішно виконує вимоги та дотримується стандартів, встановлених відомим світовим виробником Robert Bosch GmbH. Ремонт електроінструменту будь-якої категорії складності, будь то гарантійний або ремонт інструменту після тривалої експлуатації відбувається лише з використанням оригінальних комплектуючих, що гарантує тривалу та бездоганну роботу обладнання.

Враховуючи зростаючу популярність інструменту Bosch у всьому світі та в Україні, актуальність його сервісної підтримки стає першочерговим завданням. Надання повного комплексу сервіс-послуг з ремонту, обслуговування, інформування, доставки інструменту, успішно реалізованих нашим сервісним центром, і є важливим аргументом для користувачів при виборі інструментів для роботи.

АСЦ Bosch компанії ЕПОС надає не тільки послуги з ремонту інструменту, Ви також маєте можливість купити оригінальні запчастини Бош, витратні матеріали для інструментів, скористатися прокатом, отримати детальну консультацію з усіх питань роботитехніки та сервісного обслуговування. При зверненні до нас, допоможемо зробити правильний вибір та купити новий інструмент Bosch у Києві.

Наш багаторічний досвід, заслужена довіра клієнтів, надійна репутація компанії – це вагомі аргументи у виборі партнера для співпраці.

Наші переваги: ​​

  • Понад 20 років досвіду у сфері сервісу Bosch
  • Високий професіоналізм спеціалістів
  • Повноваження виконувати гарантійний ремонт
  • 90% ремонтів проводиться на протязі 24 годин
  • Використання лише оригінальних запчастин Bosch
  • Гарантія на всі види ремонту
  • Працюємо з усіма регіонами України
  • Продаж запчастин, витратних матеріалів та інструментів Bosch

Авторизований сервісний центр Bosch (Компанії «ЕПОС») – це сервіс, якому можна довіряти. Ми зробимо все, щоб інструмент після ремонту служив Вам довго та надійно.

Авторизований сервісний центр Bosch (Бош, Україна) Офіційний дилер Bosch, фірмовий магазин Бош