Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт інструменту Dremel (Дремель)


Ремонт Dremel 3000, 4000

Dremel - багатофункціональний інструмент, що має у своєму арсеналі широку лінійку моделей відмінних за функціоналом і типом розв'язуваних завдань. Особливою популярністю користується мультиінструменти типу «Бормашинка», які завдяки своїй універсальності, набули широкого поширення у дизайнерів, модельістів, ювелірів, реставраторів. Інші інструменти Дремель для гравіювання, різання, заточування, паяння, чищення, полірування мають не менший попит і знаходять своє застосування у багатьох життєвих ситуаціях. Популярний інструмент завжди потребує якісної сервісної підтримки.Ремонт інструменту Dremel (Дремель) у Києві


Фірмовий сервісний центр з ремонту інструменту Dremel компанії Епос, виконає гарантійний ремонт та ремонт після закінчення гарантії всіх інструментів виробництва Dremel. Якщо у Вас виникли проблеми з належною роботою інструментів цієї торгової марки, звернення до наших фахівців допоможе вирішити їх у найкоротші терміни. Багаторічний досвід та практичні навички механіків, що використовуються оригінальні запчастини Dremel, запорука якісного ремонту та бездоганної роботи пристроїв після усунення несправності.


Для різного типу інструменту Dremel існують характерні поломки, для усунення яких сервісним центром виконується:

  • Ремонт, заміна якоря
  • Ремонт, заміна статора
  • Заміна регулятора обертів
  • Заміна двигуна
  • Ремонт, заміна електроніки
  • Заміна вугільних щіток
  • Заміна корпусу

Використовуючи наш каталог і перейшовши на сторінку пошуку схем деталування інструментів, Ви також маєте можливість самостійно відшукати необхідні запчасти для Dremel 3000, запчасти для Dremel 4000, запчасти для Dremel 8200, запчасти для Dremel Versatip и комплектующие на другие популярные модели Дремель. За допомогою механізму інтерактивної навігації, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити і купити регулятор обертів, якор, статор, вугільні щітки <. /b> для інструментів. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.