Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Діагностика інструменту


Під час проведення діагностики надається попередня оцінка витрат, що дозволяє Вам самим прийняти рішення про рентабельність ремонту.

Під час ремонту в нашому сервісному центрі — діагностика інструменту, безкоштовно!Діагностика інструменту Bosch у Києві


Діагностика електроінструменту - досить важлива процедура, що визначає ступінь ремонтопридатності, вид необхідних робіт та вартості операцій, що виконуються. Тут важливий ступінь підготовки фахівця, який проводить початковий огляд та аналіз ознак несправності. Наші механіки пройшли відповідну підготовку та мають досвід роботи з інструментом Bosch щонайменше 5 років. У більшості випадків у певній категорії інструменту присутні характерні види поломок, уразливі місця та досвідчений майстер безпомилково визначає причини.


У разі поломки вашого інструменту, не маючи спеціальних знань, не рекомендуємо самостійно робити розтин та визначення несправності. Переважно, у більшості випадків таке втручання лише погіршить правильний діагноз.


Від правильної діагностики та точного визначення несправності залежить подальша робота інструменту і робити це повинні спеціалісти сервісного центру Bosch.


Перед тим, як звернутись до сервісного центру Bosch, ще раз уважно перевірте свій інструмент на ознаку працездатності. Зверніться до інструкції з експлуатації, де зазвичай є розділ із переліком можливих незначних відхилень та їх усунення. У разі, якщо в процесі діагностики в сервісному центрі не буде виявлено несправності інструменту, замовник повинен буде сплатити вартість діагностики відповідно до встановлених тарифів.


Тарифи на діагностику:


Вартість діагностики – 60 грн.


Точні терміни ремонту можуть бути вказані лише після проведення повної діагностики нашими фахівцями.