Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт відбійного молотка Bosch (Бош)


Ремонт відбійного молотка Bosch (Бош) у Києві

Відбійний молоток, один з інструментів, який в процесі використання, більше, ніж інші, піддається значним навантаженням. Призначення інструменту безпосередньо пов'язане зі здатністю руйнувати тверді матеріали, такі як бетон, камінь, цегла, асфальт. Зрозуміло, для впливу на ці матеріали, інструмент повинен мати нищівну силу ударної дії. Робочим елементом відбійного молотка, служить сталева піку або зубило, яка під впливом зворотно-поступальних рухів ударного механізму інструменту і завдає руйнівного ефекту. Однак під впливом ударів руйнується не тільки об'єкт для руйнування. Інтенсивне навантаження, удари та вібрації призводять до зносу та частин самого інструменту. Рано чи пізно відбійний молоток прийде в стан, коли ремонт стане неминучим.


Ремонт відбійного молотка в Києві


Звернення до сервісного центру Bosch дозволить максимально швидко повернути інструмент до ладу. Діагностика та визначення несправності, що не займає багато часу, а доцільність ремонту для даного виду техніки, досить висока.


Ремонт відбійного молотка Bosch, входить до категорії складних, при якому досвід та майстерність фахівців сервісного центру відіграє велику роль у подальшій бездоганній роботі інструменту. На перший погляд проста конструкція, що складається з великих вузлів та деталей, не здається складною. Але перевищення будь-якого зношування на мікрони, під піковими навантаженнями, однозначно може призвести до поломок. Не знаючи тонкощів і слабких місць, якісний, а тим більше ремонт відбійного молотка своїми руками неможливий. Більш того, рекомендуємо регулярно проводити профілактичні роботи та сервісне обслуговування, для відновлення робочих характеристик та запобігання більш складним поломкам.


Характерні поломки відбійного молотка Bosch

  • Вихід з ладу патрона (знос стовбура) для фіксації насадок - неможливо зафіксувати насадку, випадання оснастки під час роботи.
  • Зношування або вихід з ладу поршневої групи. Відсутність удару, сторонній шум.
  • Несправності ударного механізму. Відсутність удару.
  • Замикання обмоток якоря, статора. Втрата потужності, підвищене іскріння на колекторі, сильне нагрівання.
  • Несправність керуючої електроніки. Двигун не вмикається або працює в рознесення, не тримає обертів.
  • Зношування, пошкодження ущільнювальних кілець та сальників. Втрата робочих характеристик, витікання мастила.
  • Зношування підшипників. Сторонній шум у роботі механізмів.
  • Механічне ушкодження корпусу.
  • Пошкодження кабелю живлення.

Вартість ремонту відбійного молотка


У нашому сервісному центрі вартість ремонту визначається в процесі діагностики на території сервісного центру. Ціна безпосередньо залежить від моделі інструменту, виду несправності, вартості запчастин та категорії робіт. Визначити точно скільки коштує ремонт не бачачи інструменту і без його розбирання, неможливо. У віддаленому режимі по телефону можна дізнатися вартість запчастини, її наявність або можливість замовлення.

Діагностика інструменту становить 50 грн., і у разі проведення ремонту, не враховується до кошторису.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на схеми деталювання, Ви також маєте можливість самостійно відшукати необхідні запчасти к отбойным молоткам Бош, отбойный молоток Bosch GSH 11 E запчасти, запчасти на отбойный молоток GSH 16 30, запчасти на отбойный молоток Bosch GSH 3, запчасти для отбойного молотка GSH 5 CE, та комплектуючі на інші популярні моделі інструментів. За допомогою інтерактивних схем деталювання, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити який купити поршень, шатун, якор, статор, шестерні, і яка необхідна кнопка включення, растрова втулка, мастило, вугільні щітки для відбійного молотка Бош. Використовуйте 10 значний код деталі для отримання інформації у наших менеджерів за наявністю та ціною.