Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Післягарантійний ремонт та технічне обслуговування інструменту Bosch, Dremel


Інструменти Bosch розраховані для інтенсивного використання та працюють у жорстких умовах експлуатації. Ми обслуговуємо весь спектр електроінструменту Bosch, Dremel, використовуючи тільки оригінальні запасні частини та витратні матеріали.

Фірмовий сервісний центр Bosch надає чудову можливість виконати своєчасне технічне обслуговування та забезпечити тривалу та безвідмовну роботу ваших інструментів. Усі роботи проводяться висококласними фахівцями, які пройшли повний курс навчання, згідно з усіма вимогами виробника.Платний ремонт інструменту Bosch, Dremel


У разі виходу з ладу інструменту після закінчення дії гарантії проводиться платний ремонт. Вартість та приблизний термін виконання післягарантійного ремонту визначаються під час попередньої діагностики на території сервісного центру.

Важливо знати, що в процесі діагностики, причину поломки, необхідність заміни вузлів та деталей, а також вид робіт визначає спеціаліст сервісного центру. Усі побажання клієнта будуть враховані, якщо вони не суперечать правильності виконання процедури ремонту та технічним умовам. Ми надаємо клієнту право бути присутнім при діагностиці свого електроінструменту.

Побажання про часткову заміну вузлів і деталей, які можуть стати причиною не належної роботи інструменту, ми не реалізовуємо. Після закінчення ремонту сервісний центр Bosch надає 90 днів гарантії на роботу замінених вузлів та деталей. Інструмент видається замовнику з оформленням необхідної документації та поверненням дефектних деталей.


При отриманні інструменту з ремонту безпосередньо в АСЦ Bosch, замовнику слід перевірити інструмент на ознаку працездатності та комплектності. Для деяких інструментів передбачені тестові стенди для їхньої перевірки в роботі. Ви маєте можливість переконатися у роботі всіх функцій та механізмів.