Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! У зв'язку з відключення електропостачання, можливі затримки з обробкою замовлень!

Категорії


Товари зі знижкою

Хіти продажів


Каталог інструментів та аксесуарів Bosch (Бош)

У представленому каталозі розміщені інструменти для професійного використання та використання домашніми майстрами.
У розділі витратні матеріали можна ознайомитися з характеристиками та цінами на затребувані для роботи з перфораторами, ударні свердла по бетону, піки та зубила для руйнування бетону, каменю, цегли. Дуже великою популярністю користуються відрізні та зачисні круги по металу, алмазні диски та коронки для алмазного різання твердих матеріалів. Пиляльні полотна та пиляльні диски знайдуть своє застосування при роботі з деревом, пластиком, композитними матеріалами. Асортимент приладдя для шліфування поверхні дозволить надати будь-якому матеріалу закінченого вигляду. Завдяки якісному виконанню та надійності, аксесуари Bosch дозволять завжди виконати поставлене завдання.
Вимірювальний інструмент Bosch, незамінний у сучасному будівництві. Він дозволяє здійснювати операції з великою точністю та полегшує функції, для яких ще недавно необхідно було робити складні арифметичні обчислення. Використання новітніх технологій дозволило втілити в компактних пристроях широкі можливості. Вимірювання відстаней з високою точністю, нівелювання об'єктів, обчислення кутів нахилу, пошук та визначення різних матеріалів у прихованих конструкціях, це лише невеликий перелік завдань, які вирішуються за допомогою вимірювальних приладів Bosch.
Інструменти та насадки Dremel – це справжній інструмент для творчості та більшою мірою для душі та хобі. Основне призначення інструменту Дремель, це тонка обробка невеликих поверхонь, припасування деталей, свердління отворів малого діаметра, шліфування, паяння, гравіювання на різних поверхнях і з різними матеріалами.

Інструмент Bosch інших категорій можна вибрати та купити на сайті наших партнерів tehnomix.net.ua