Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! У зв'язку з відключення електропостачання, можливі затримки з обробкою замовлень!

Ремонт садового тримера Bosch


Ремонт тримера для трави Завдяки своїй простоті та зручності, триммер для трави Bosch набув широкого поширення, полегшивши цим працю багатьох дачників і власників присадибних ділянок.
Тример він же мотокоса, електрокоса, електро-косарка, прийшовши на зміну простій косі з дерев'яним черенком, став сучасним садовим помічником, створеним для косіння, стрижки та підрівнювання трави. Але, як і інші інструменти, так і садовий тример потребує профілактики та ремонту. Досить інтенсивне використання в період росту трави, що часто призводить до перевантажень і виходу з ладу інструменту.


Ремонт тримера для трави Bosch у Києві


Ремонт тримера для трави Bosch краще не виконувати своїми руками, а довірити це заняття сервісному центру та фахівцям, які мають практичний досвід у цій справі.


Авторизований сервісний центр Bosch на професійному рівні здійснює кваліфікований ремонт тримерів Bosch:

Акумуляторний триммер EasyGrassCut 12-23 (3600HA8104)

Тример для трави ART 26-18 LI (3600HA5E00)

Садовий триммер AFS 23-37 (3600HA9000)

Електрокоси ART 37 (3600H78M20)

* - можливість ремонту інших моделей, прохання, уточнювати по телефону або через контактну форму на сайті.


Доступний склад комплектуючих дозволяє оперативно усунути будь-яку проблему з Вашим інструментом.
Ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі Bosch, що гарантує якісний ремонт та належну роботу інструментів під час експлуатації.


Як правило діагностика тримера не займає багато часу, а терміни ремонту залежать від запасних частин. Зважаючи на популярність цих пристроїв, на нашому складі завжди знайдуться запчастини Bosch для більшості з них. Якщо зламана деталь відсутня, її можна замовити у виробника, терміни ремонту при цьому збільшаться. Такі ситуації є винятком і сервіс менеджер обов'язково попередить Вас про це.


Незважаючи на широкий модельний ряд, поломки у всіх тримерів найчастіше типові. Відмінність може бути лише у причинах їх виникнення. Це не дотримання правил експлуатації, перепади напруги, використання не відповідних шнурів живлення, ліски та ножів, відсутність догляду, механічні пошкодження.


Незалежно від причин поломки, наші кваліфіковані фахівці виконають як гарантійний так і післягарантійний ремонт, зроблять:

  • Ремонт, заміну двигуна тримера
  • Ремонт головки тримера
  • Ремонт, заміна кнопки увімкнення
  • Ремонт, заміна шнура живлення

Вартість ремонту тримера для трави Bosch безпосередньо залежить від ціни на запасні частини Bosch, складності робіт, що проводяться, і узгоджується із замовником по телефону, після проведеної майстром діагностики. Діагностика у разі ремонту інструменту у нашому сервісному центрі, безкоштовно.