Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт шуруповертів Bosch у Києві


Ремонт шуруповерта Bosch (Бош) Є інструменти які просто необхідні в арсеналі будь-якого фахівця. Мабуть, одним з таких є акумуляторний шуруповерт. Операції із закручування гвинтів та шурупів, свердління різних матеріалів, досить поширене заняття як на виробництві, так і в домашньому господарстві.


Функціонально шуруповерт є подібністю дриля, але як правило має автономне живлення від акумуляторної батареї і вбудований механізм муфт і регулювань обертального моменту на шпинделі. Умовно розділений на дві складові, електричну та механічну. До електричної, відноситься акумуляторна батарея, кнопка включення та двигун. До механічної, блок редуктора та патрон. Зарядний пристрій можна розглядати як окремий компонент, за умовами сервісу ремонту не підлягає. Незважаючи на свою простоту конструкції, ремонт акумуляторного шуруповерта своїми руками не завжди гарантує успіх, краще таку роботу довірити фахівцям сервісного центру. Є моменти, які потрібно враховувати при усуненні несправності, що значною мірою може вплинути на термін служби.


Послідовність виконуваних робіт у сервісному центрі Bosch


Діагностика шуруповерта

 • Огляд інструмента на наявність зовнішніх пошкоджень.

 • Перевірка акумуляторної батареї та зарядного пристрою.

 • Повне розбирання шуруповерта.

 • Огляд та перевірка електричної частини, кнопки, двигуна.

 • Огляд механічних вузлів, шестерні, муфти, перемикача.

 • Визначення несправності та наслідок її виникнення.

 • Оцінка вартості та оповіщення замовника про терміни ремонту.

 • У разі доцільності та проведення ремонту, діагностика безкоштовно.


Ремонт акумуляторного шуруповерта

 • Заміна несправних деталей.

 • Технічне обслуговування, чищення, мастило, складання.

 • Перевірка режимів роботи.

 • Інформування замовника про виконання роботи.


Несправності шуруповерта, причини


Ремонт акумулятора шуруповерта в сервісному центрі

Так як ми маємо справу з акумуляторною технікою, в першу чергу причиною відмови інструменту працювати, ставати вихід з ладу самих акумуляторних батарей. У авторизованому сервісному центрі Bosch розбирання та ремонт акумуляторів не проводять. Щоб інструмент надійно працював, виробник рекомендує виконувати їхню повну заміну.

Деякі майстерні пропонують перезбирати акумуляторний блок, який складається з кількох елементів, послідовно з'єднаних. У більшості випадків в блоці акумулятора виходить з ладу один або пара елементів. Таку заміну, не можна вважати кваліфікованим ремонтом, тому що кожен елемент має свій ресурс заряд-розряд, і замінивши лише частину на нові, можна досягти лише тимчасового ефекту.


Ремонт кнопки шуруповерта

Шуруповерт не вмикається, відсутнє регулювання обертів, не функціонує реверс, можливо це наслідки несправної роботи кнопки включення. Якщо акумулятор в порядку, а після огляду електричної схеми не виявлено поганого контакту провідників, порушення паяння, ремонт кнопки відбувається шляхом її заміни на нову. Поломка проста, спеціалістами сервісного центру усувається швидко.


Ремонт двигуна шуруповерта

Старт-стоп - це характерний принцип роботи для будь-якого шуруповерта. При включенні та вимкненні, можна помітити інтенсивне іскріння на колекторі якоря, викликане великими як пусковими струмами, і струмами гальмування. Насамперед такі режими призводять до прискореного зносу щіток електродвигуна. Якщо в момент включення відбувається ривок і зупинка, або інструмент короткочасно запускається при повороті рукою за патрон, це характерні ознаки вказує на знос вугільних щіток. Більшість шуруповертів мають нерозбірний двигун, в якому заміна вугільних щіток просто не передбачена.  У разі їх зносу, мотор не підлягає ремонту і змінюється на новий.


Ремонт редуктора шуруповерта

Редукторний блок шуруповерта, є складним планетарним механізмом з набору шестерень, сателітів, водил, напрямних, підшипника і валу. Залежно від моделі, бувають дво- чи триступінчастими.Практично блок редуктора не підлягає ремонту, оскільки в основному в результаті механічного зносу, виходять з ладу шестерні або з'являється люфт і биття на валу. Буває причиною поганої роботи служить старе змащення або попадання в редуктор бруду та сторонніх частинок, що супроводжується не чітким перемиканням режимів та сторонніми шумами. У таких випадках чищення та заміна мастила, відновить нормальну роботу механізмів.


Ремонт патрона шуруповерта

Патрон є важливим елементом, забезпечуючи міцне кріплення та передачу обертального руху від валу. Погана фіксація аксесуарів часто спричинена попаданням стружки, пилу в затискні кулачки. Якщо конструкція патрона не дозволяє розібрати та очистити механізм, необхідно помити патрон у гасі та продути стисненим повітрям. У разі механічних пошкоджень корпусу або руйнування різьблення на кулачках та спідниці ремонт патрона шуруповерта неможливий і вимагає заміни на новий.


Ціна ремонту шуруповерта

Вартість ремонту шуруповерта Bosch визначається в процесі діагностики та залежить від категорії складності поломки та ціни на запчастини. Враховуючи особливості конструкції інструменту, самі роботи не займають багато часу та значних трудовитрат. Їхнє виконання в нашому сервісному центрі відбувається максимально швидко.


Ви можете заощадити на ремонті, купити запчастини Бош для шуруповерта в нашому інтернет магазині і встановити їх самостійно. Слід пам'ятати, що в такому випадку вся відповідальність за роботу пристрою, про правильність встановлених комплектуючих повною мірою лягає на Вас. Ми використовуємо та продаємо тільки оригінальні запасні частини, що поставляються із заводу виробника, що гарантує їх високу якість та бездоганну роботу.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на схемы деталировки, у Вас також є можливість самостійно знайти потрібні запчасти для шуруповерта Bosch GSR 1440, запчасти для шуруповерта Bosch GSR 1800, запчасти для шуруповерта Bosch GSR 10 8-2, запчасти для шуруповерта Bosch GSR 12 та комплектуючі на інші популярні моделі дриль-шуруповертів. За допомогою механізму інтерактивної навігації, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити, який двигун, редуктор, зарядний пристрій, кнопка включення, мастило, акумулятор для шуруповерта Бош необхідні. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.