Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Гарантійний ремонт інструменту Bosch, Dremel


Авторизований сервісний центр Bosch (ТОВ «ЕПОС») – один із трьох сервісних центрів в Україні, які мають повноваження проводити ремонт електроінструменту Bosch за гарантією.

Гарантійний ремонт інструменту здійснюється лише за наявності правильно оформленого гарантійного талону, а також документів, що підтверджують дату продажу (накладна, товарний чек, рахунок фактура).

Сервісна служба АСЦ Bosch швидко, якісно, ​​у встановлений законодавством України термін, виконає необхідні роботи щодо усунення несправностей, пов'язаних із дефектами збирання, допущеними з вини виробника. За гарантією також усуваються пошкодження, які виникли через застосування неякісних матеріалів.Гарантія на інструмент відрізняється для різних категорій


Гарантія на Професійний інструмент та вимірювальну техніку Bosch (синій колір корпусу) становить 12 місяців з можливістю продовжити цей термін ще на 24 місяці. Для цього необхідно протягом 4 тижнів з моменту покупки, зареєструвати інструмент на сайті www.bosch-pt.com/warranty, та роздрукувати сертифікат для надання до сервісного центру.


На інструмент для домашніх майстрів, садову техніку Bosch – поширюється гарантія 24 місяці. У випадках, коли цей інструмент використовується з професійною метою, гарантія скорочується до 12 місяців.


Ви можете безкоштовноподовжити гарантію на новий електричний, садовий або вимірювальний інструмент із лінійки Bosch Green до трьох років. Для цього Вам необхідно перейти на портал MyBosch за посиланням Продовження гарантії Bosch Green до трьох років, створити свій обліковий запис та зареєструвати там свій інструмент протягом чотирьох тижнів з дня його покупки.


Многофункціональний інструмент Dremel – має гарантійний термін 24 місяці.Гарантія не поширюється на випадки, коли:

  • Відсутній документ про купівлю.
  • Відсутня гарантійна наклейка з ідентифікаційним кодом на інструменті, видалена, змінена або стерта заводський серійний номер.
  • Ушкодження, що виникли внаслідок недбалої експлуатації: падіння, зовнішні механічні пошкодження, вплив зовнішнього полум'я, попадання рідини та сторонніх предметів у вентиляційні отвори, механічні пошкодження пилозахисних кожухів та їх природне зношування, а також дії непереборних сил (пожежі, на пожежі). ;
  • При природному зносі інструменту (повне вироблення ресурсу, сильне зовнішнє чи внутрішнє забруднення)
  • На частини схильні до природного зносу (вугільні щітки, зубчасті ремені, гумові ущільнення, сальники, клапани і т.д.)
  • На змінне приладдя (патрони, цанги, шини, зірочки, фільтри тощо) та робоче оснащення (пилки, свердла, фрези, пильні диски, пістолети, розпилювальне оснащення, шланги тощо)
  • Інструмент надано у розібраному вигляді або зі слідами самостійного розтину

Умови гарантії на інструмент Bosch (Бош) завантажити у PDF