Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт мінімийки високого тиску Bosch


remont-minimoyki-bosch.jpgЗавдяки своїй простоті та зручності, мінімийки Bosch набули широкого поширення, полегшивши цим працю багатьох дачників, автомобілістів, і власників присадибних ділянок.
Постійно стикаючись з водою, вузли та деталі мінімийки, схильні до корозії та руйнування. Як і інші інструменти, так і мінімийка Бош згодом може вийти з ладу і потребує ремонту.


Ремонт мінімийки Bosch у Києві


Ремонт мийки високого тиску Bosch краще не виконувати своїми руками, а довірити це заняття сервісному центру та фахівцям, які мають практичний досвід у цій справі.


Авторизований сервісний центр Bosch на професійному рівні здійснює кваліфікований ремонт садових та інших інструментів Bosch. Доступний склад комплектуючих дозволяє оперативно усунути будь-яку проблему з Вашим інструментом.
Ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі Bosch, що гарантує якісний ремонт та належну роботу інструментів під час експлуатації.


Діагностика мінімийки процес ретельний, що вимагає підключення до системи водопостачання, а терміни ремонту залежать від наявності запасних частин. Зважаючи на популярність цих пристроїв, на нашому складі завжди знайдуться запчастини Bosch для більшості з них. Якщо зламана деталь відсутня, її можна замовити у виробника, терміни ремонту при цьому збільшаться. Такі ситуації є винятком і сервіс менеджер обов'язково попередить Вас про це.


Незважаючи на широкий модельний ряд, поломки у всіх мінімийок найчастіше є типовими. Відмінність може бути лише у причинах їх виникнення. Це не дотримання правил експлуатації, перепади напруги, використання не відповідних шнурів живлення, замерзання води в системі, погана якість води, відсутність догляду, забруднення та механічні пошкодження.


Незалежно від причин поломки, наші кваліфіковані фахівці виконають як гарантійний так і післягарантійний ремонт, зроблять:

  • Заміна пістолетної рукоятки
  • Заміна шлангу високого тиску
  • Заміна мастила та підшипників
  • Ремонт, заміну двигуна мінімийки
  • Ремонт, заміну головки насосу мінімийки
  • Ремонт, заміна кнопки увімкнення
  • Ремонт, заміна шнура живлення

Вартість ремонту мийки високого тиску Bosch безпосередньо залежить від ціни на запасні частини Bosch, складності робіт, що проводяться, і узгоджується із замовником по телефону, після проведеної майстром діагностики. Діагностика у разі ремонту інструменту у нашому сервісному центрі, безкоштовно.