Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт перфоратора Bosch (Бош)

Ремонт перфоратора в Києві


Ремонт перфоратора Bosch (Бош) в КиевеВиконаємо ремонт перфоратора Bosch будь-якої складності, якісно та оперативно. Ремонтуємо всі представлені в Україні моделі електроінструментів Бош як ті, що знаходяться на гарантії, так і після гарантійного терміну.


Електроперфоратор - це один із найчастіше використовуваних інструментів під час проведення будівельно-монтажних робіт. Свердління отворів у бетоні, пророблення строб, довбіжні роботи завжди актуальні завдання не лише на будівельних майданчиках, а й у побуті. Працюючи з твердими матеріалами, інструмент піддається інтенсивним навантаженням, що в результаті призводить до природного зносу і, як наслідок, виходу з ладу вузлів та деталей. Так як не існує вічного двигуна, так не існує інструменту, що не ламається. Не дивно, що через якийсь час інструмент відмовляється працювати. При регулярному використанні перфоратора, заміна комплектуючих та запчастин це природна процедура.

Якщо інструмент Bosch зламався, не намагайтеся виконати ремонт перфоратора своїми руками. Таку роботу слід довірити лише фахівцям найвищої кваліфікації. Маючи досить складну конструкцію, а будь-який перфоратор Бош в середньому складається від 70 до 100 деталей, для його розбирання потрібні спеціальні знання та відповідні інструменти.

Авторизований сервісний центр з ремонту електроінструменту Bosch має все необхідне для усунення несправності перфоратора Бош будь-якої складності. Найцінніший інструмент це величезний досвід наших майстрів, який ніде не купиш. Саме здобуті в процесі роботи знання, які неодноразово застосовуються на практиці, дозволяють зробити безпомилкову діагностику, провести оперативний та якісний ремонт електроперфоратора Bosch.

Слід пам'ятати, якщо навіть інструмент на перший погляд працює нормально, зношування щіток — це дзвіночок, який говорить про те, що інструменту час провести профілактичні роботи. В основному профілактика перфоратора Bosch включає заміну зношених вугільних щіток, мастила, сальників, в деяких випадках відбувається заміна підшипників якоря. Можна провести аналогію з автомобілем, заміна олії в якому, регулярна процедура, точно так і в перфораторі Бош, мастило втрачає свої властивості в результаті нагрівання, попадання металевих частинок та пилу, що прискорює процес зносу в рази. Як правило, порушення нормальної роботи, і пов'язане зі зносом деталей і частин, що труться.


Характерні несправності перфоратора Bosch (Бош)

Якщо електроперфоратор не вмикається, а це найпоширеніше явище, причиною непрацездатності може бути пошкодження або обрив шнура живлення інструменту, зношування щіток, або необхідна заміна кнопки перфоратора Bosch. Такі роботи виконуватимуться швидко і не вимагають значних фінансових вкладень.


Починає випадати оснастка, не обертається бур, це перші ознаки зношування напрямних шліців ствола (растрової втулки). Це легко визначити візуально. У цій ситуації необхідна заміна ствола перфоратора Bosch, у більшості моделей процедура вимагає розбирання інструменту і тут без спеціальних знань не обійтися.


Ситуація, коли обертання є, але відсутня чи слабкий удар, може говорити про те, що заклинив чи зносився поршневий механізм.


Відсутність і удару, і обертання, нехарактерні шуми при працюючому двигуні, ознаки, що сигналізують про знос зубів на валу якоря і шестерні. У більшості випадків це відбувається після тривалої експлуатації або, коли інструмент зазнавав граничного навантаження. У цій ситуації необхідна заміна якоря на перфораторі Bosch а також заміна шестерень. Ціна ремонту перфоратора Бош у такому разі може бути суттєвою.


Рекомендації при роботі перфоратором Bosch (Бош)

Щоб збільшити життя стовбура, рекомендуємо регулярно змащувати перфоратор, використовуючи для цього спеціальне мастило для бурів та зубил. У першу чергу це зменшить тертя, відповідно нагрівання і зношування і що така проста процедура позитивно впливає на продуктивність.


Використовуючи перфоратор Bosch у режимі відбійного молотка, робіть перерви з перемиканням у режим обертання. Це доцільно робити з тими моделями, де в редукторі використовується консистентне мастило, яке в режимі удару збирається в нижній або верхній частині механізму. Таким чином можна уникнути передчасного зношування деталей.


Вартість ремонту перфораторів Bosch (Бош)

Так як особливості моделі, характеристики та її функціональні можливості впливають на ціну інструменту, точно так і вартість ремонту визначається складністю поломки, типом перфоратора і яка ціна на запчастини для перфоратора Бош.


Будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам для уточнення зручного часу для відвідування сервісного центру. Після діагностики Вашого обладнання нашими фахівцями можна дізнатися причину поганої роботи або виходу з ладу інструменту, а також точну вартість ремонту електроперфоратора.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на схеми деталювання, Ви також маєте можливість самостійно відшукати необхідні запчасти для перфоратора Bosch GBH 2-24, запчасти для перфоратора Bosch GBH 2-26, запчасти для перфоратора Bosch GBH 4-32, запчасти для перфоратора Bosch GBH 7 DEта комплектуючі на інші популярні моделі перфораторів. За допомогою механізму інтерактивної навігації, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити який якір, статор, шестерні, кнопка включення, растрова втулка, поршень, мастило, вугільні щітки для перфоратора Бош необхідні. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.