Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт газонокосарки Bosch


Ремонт косилки для травы, Bosch ROTAK 32 в КиевеЕлектрична газонокосарка увійшла у повсякденність будь-якого дачника чи власника заміської ділянки, спростила процес косіння трави та значно полегшила працю. Сучасні газонокосарки без особливих зусиль дозволяють надавати ділянці барвисте, радіє око, естетичний вигляд. Маючи просту конструкцію з елементарними опціями управління, електрокосарка використовується не тільки професійними користувачами, а й без технічної підготовки. Як і будь-який електроінструмент схильний до поломок, електрична газонокосарка не є винятком. В основному причиною виходу з ладу косарки є неправильна експлуатація та перевантаження електроінструменту. У разі поломки не варто покладатися на ремонт газонокосарки своїми руками, краще довірити вирішення проблеми фахівцям.


Ремонт газонокосарки Bosch у Києві


Наш сервісний центр виконує ремонт електричних газонокосарок Bosch на високому професійному рівні, використовуючи лише оригінальні запчастини від виробника. Гарантійний ремонт та ремонт після закінчення гарантійного терміну, виконується кваліфікованими фахівцями, які мають величезний досвід і точно визначать тип несправності, якісно та оперативно виконають ремонтні роботи.

Авторизований сервісний центр знаходиться в Києві, працюємо з усіма регіонами України за допомогою служби доставки Нова Пошта та Нічний Експрес. При відправленні в ремонт газонокосарки, на яку поширюються гарантійні зобов'язання, оплата послуг з доставки та відправлення інструментів, бере на себе сервісний центр.Основні види робіт під час ремонту газонокосарки:

  • Ремонт, заміна двигуна газонокосарки

  • Ремонт, заміна кнопки включення

  • Заміна леза газонокосарки

  • Заміна ременя газонокосарки

  • Заміна підшипників

  • Заміна корпусу

  • Заточення ножа газонокосарки


Рекомендації

Механізм газонокосарки Bosch складається з кількох основних вузлів. Власне, це корпус, двигун, редукторний вузол, ріжучий ніж, рукоятки управління та колісний механізм. Основною ланкою, що відрізняє газонокосарки Bosch від косарок інших виробників, є система Bosch Powerdrive, що гарантує незмінно високий момент, що крутить, в будь-яких умовах. При рівній потужності з газонокосарками інших виробників, система дозволяє розвивати в десятки разів більше крутний момент, що перетворює газонокосарки Bosch ROTAK на свого роду «всюдихід бездоріжжям», дозволяючи без проблем косити навіть не доглянуті ділянки. Але в силу законів фізики, сильні сторони мають свої слабкі місця. Працюючи на пікових режимах, двигун піддається перевантаженням, що в результаті може призвести до його виходу з ладу.  


Правильно підбирайте потужність газонокосарки при покупці. Звертайте увагу на рекомендовану площу для косіння.

Пам'ятайте! Використовуйте лише високоякісні шнури живлення, розраховані на потужність газонокосарки, що споживається. Втрата напруги на кабелі живлення безпосередньо залежить від його довжини і перерізу дроту. Неправильно підібраний шнур живлення призводить до зростання струму навантаження, внаслідок чого відбувається перегрів двигуна. Дотримуйтесь режимів роботи електроінструменту. Тривала робота без перерв і під навантаженням, особливо у спекотний літній період, призводить до перегріву вузлів та деформації посадкових місць у корпусі.


Слідкуйте за належним станом ріжучого ножа: відсутність деформації, відсутність сколів, відсутність балансування з-за бруду, що налип, і неправильного заточування, лезо повинно мати гостру кромку.


Звертайтеся до авторизованого сервісного центру Bosch – у ньому працюють висококласні фахівці, які проведуть діагностику та здійснять належний ремонт електричної газонокосарки Bosch за найприйнятнішими цінами. Надаємо 90 днів гарантії на проведені роботи та замінені деталі.


Ви хочете придбати оригінальні запчастини та витратні матеріали до вашої газонокосарки? Наш сервісний центр займається продажем запчастин і звернувшись за телефоном до наших спеціалістів, Ви завжди можете отримати детальну інформацію, а також придбати необхідні запасні частини для вашого інструменту Bosch.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на схеми деталювання, Ви також маєте можливість самостійно відшукати необхідні запчасти к электрическим газонокосилкам Бош, запчасти для газонокосилки Bosch Rotak 32, запчасти на газонокосилку Rotak 320, запчасти для газонокосилки Bosch Rotak 37 та комплектуючі на інші популярні моделі газонокосарок. За допомогою інтерактивного механізму пошуку деталей для електроінструменту представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити який підшипник, кнопка вмикання, приводний ремінь, натягувач, корпус, двигун для газонокосарки Бош необхідні. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.