Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт ланцюгової пилки Bosch


Ремонт цепной электропилы BoschЗавдяки своїй простоті та зручності використання, ланцюгова пилка Bosch набула широкого поширення, полегшивши цим працю багатьох дачників та власників присадибних ділянок. Електропила не створює багато шуму, має малу вагу, мінімум налаштувань управління, а ефективність роботи та продуктивність електроінструменту, нічим не поступається моделям із бензиновим двигуном відповідної потужності.

Але, як і інші інструменти, так і ланцюгова електропила потребує профілактики та ремонту. Досить інтенсивне використання в період заготівлі дров, обрізки дерев, різних ремонтних робіт, часто призводить до перевантажень та виходу з ладу вузлів та механізмів.


Ремонт ланцюгової пилки Bosch краще не виконувати своїми руками, а довірити це заняття сервісному центру та фахівцям, які мають практичний досвід та технічні знання у цій справі.


Ремонт ланцюгової електропили Bosch у Києві


Авторизований сервісний центр Bosch на професійному рівні здійснює кваліфікований ремонт ланцюгових електропил Bosch. Доступний склад комплектуючих дозволяє оперативно усунути проблему з Вашим інструментом.
Ми використовуємо лише оригінальні запчастини Bosch, що гарантує якісний ремонт та належну роботу інструментів під час експлуатації.
Як правило, діагностика ланцюгової пилки Бош не займає багато часу, а терміни ремонту залежать від наявності запасних частин. Враховуючи популярність цих інструментів, у більшості випадків на нашому складі завжди знайдуться необхідні комплектуючі Бош. Якщо зламана деталь відсутня, її можна замовити у виробника, терміни ремонту при цьому збільшаться. Такі ситуації є винятком, і сервіс менеджер обов'язково попередить Вас про це.


Незважаючи на широкий модельний ряд, поломки у всіх ланцюгових електропил найчастіше типові. Відмінність може бути лише у причинах їх виникнення. Не дотримання правил експлуатації, перепади напруги, використання шнурів живлення, ланцюгів, мастильних матеріалів, відсутність догляду, механічні пошкодження.


Незалежно від причин поломки, наші кваліфіковані фахівці зроблять гарантійний та післягарантійний ремонт ланцюгової пилки Bosch (Бош), виконають:

  • Ремонт, заміна двигуна пили
  • Ремонт редуктора, заміна шестірень
  • Ремонт, заміна кнопки увімкнення
  • Ремонт, заміна шнура живлення
  • Чищення, відновлення подачі мастила

Вартість ремонту ланцюгової електропили безпосередньо залежить від ціни на запасні частини Bosch, складності робіт, що проводяться, і узгоджується із замовником по телефону, після проведеної майстром діагностики. Діагностика у разі ремонту інструменту у нашому сервісному центрі, безкоштовно.
При необхідності купити запчастини та витратні матеріали Bosch, зв'яжіться з нами по телефону або оформіть заявку через сайт у розділі запчастин.


Рекомендації при роботі з ланцюговою пилкою БошЗаточка цепи цепной пилы

Виконуйте інструкції з експлуатації. Завжди стежте за станом заточування та цілісності зубів ланцюга.
Пам'ятайте, не заточений ланцюг, призводить до перевантаження механізмів, наслідком чого може стати вихід інструменту з ладу.
Використовуйте ланцюг лише відповідну моделі інструменту та типу шини, що застосовується. При купівлі та заміні ланцюга звертайте увагу на крок, товщину ланок та кількість зубів.
Періодично перевертайте напрямну шину для рівномірного зносу сторін.
Використовуйте якісну олію для змащення ланцюга та стежте за справною подачею мастила на ланцюг. Заборонено використання олії поганої якості, забрудненої та відпрацьованої олії, що може стати причиною відмови у гарантії.
При тривалому не використанні та зберіганні пили, рекомендується випорожнити масляний бачок, щоб уникнути підтікання олії.
Використовуйте шнури живлення дротом не менше 1,5 мм². Падіння напруга на дроті меншого перерізу і великої довжини (20-50 м), призводить до зростання робочих струмів, втрати потужності та перегріву інструменту.


Інструкція з використання ланцюгової пилки Bosch: Скачать