Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт інструменту

Послуги з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel


Авторизований сервісний центр з ремонту інструментів Bosch


Ремонт інструменту Bosch

Авторизований сервісний центр з ремонту інструменту Bosch швидко та оперативно усуне несправності будь-якої складності, якісно виконає гарантійний та післягарантійний ремонт електроінструменту Бош у максимально короткі терміни. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини Bosch і гарантуємо бездоганну роботу обладнання після виконаних робіт, а також гарантуємо 90 днів на замінені деталі.

Пам'ятайте! Належна робота інструменту повною мірою впливає на швидкість виконання та якість операцій, які ви виконуєте. Довірте усунення будь-яких несправностей нашим майстрам та оцініть роботу фахівців у своїй справі.

Якщо ж Ви готові взятися за ремонт електроінструменту самостійно, наш сервісний центр надає можливість купити запчастини Bosch у Києві за прийнятною ціною. При необхідності наші фахівці, допоможуть підібрати потрібні комплектуючі, дадуть детальні рекомендації, як продовжити термін служби інструменту.


Працюємо з усіма регіонами України. Відправка службами доставки Нова Пошта. Зламався інструмент Bosch? Зверніться до нас, і ми вирішимо вашу проблему, виконаємо ремонт інструменту, де б ви не знаходилися.