Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Увага! У зв'язку з відключення електропостачання, можливі затримки з обробкою замовлень!

Ремонт ручного фрезера Bosch (Бош)


Ремонт фрезера Bosch, официальный сервисный центр в Украине

Ручний фрезер – незамінний інструмент під час роботи з таким матеріалом як дерево та пластик. Зняття кромок, вирізування фільонок, пазові прорізи, надання виробам унікальних форм і завершеного вигляду і багато завдань можна виконати за допомогою ручної фрезерної машини. Проста конструкція, мінімум вузлів роблять фрезер досить надійним помічником у роботі. Але будь-який механізм, рано чи пізно має особливість зношуватися або виходити з ладу через недотримання технічних умов або правил експлуатації.Фрезер можна зарахувати до розряду точних інструментів. Тому належна робота повною мірою пов'язана з бездоганним функціонуванням механізмів. Працюючи під високими навантаженнями та в умовах сильного впливу пилу, інструмент потребує періодичної профілактики. Це дозволить уникнути передчасного виходу з ладу пристрою. Але як і інший електроінструмент, фрезерна машина не застрахована від поломок. Якщо ручний фрезер зламався, ремонт слід довіряти кваліфікованим фахівцям.


Характерні поломки фрезера

 • Зношування підшипника якоря
 • Вихід з ладу електроніки, що управляє
 • Деформація корпусу посадкового місця підшипника
 • Замикання обмоток якоря або статора
 • Зношування цангового патрона
 • Механічне пошкодження корпусу
 • Деформація опорної підошви фрезера

Ремонт фрезера Bosch у Києві


Якщо Ви є власником ручного фрезера Bosch і з ним виникли неполадки, звернення до сервісного центру Bosch є єдиним правильним рішенням. Не варто витрачати час і намагатися зробити ремонт фрезера своїми руками. Це найчастіше посилює процес подальшого ремонту та призводить до його подорожчання.

Авторизований сервісний центр Bosch у Києві у відведені терміни виконає гарантійний ремонт, а у разі закінчення дії гарантійного талону платний ремонт ручного фрезера Бош. Використовувані нами лише оригінальні запчастини гарантують якісну роботу інструменту тривалий час після проведення сервісного обслуговування.

Пристрій фрезера є на перший погляд простою конструкцією, що складається з потужного двигуна, укладеного в зручний корпус з рукоятками для комфортного керування, опорною платформою і регульованим юстирувальним механізмом. Прямо на валу ротора знаходиться цанговий патрон для затиску фрез та оснастки. Постійні бічні навантаження на шпиндель, розбалансування оснащення часто стають причиною виходу інструменту з ладу. Для визначення несправності ручного фрезера проводиться повна діагностика фрезера, в процесі якої виявляються елементи і запасні частини, що зазнали зносу або поломки і потребують заміни. АСЦ Бош у Києві, при виконанні ремонту, використовує тільки оригінальні запчастини Bosch, що гарантує високу якість та бездоганну роботу інструменту після усунення несправності.


Характерні види робіт

 • Ремонт, заміна підшипника якоря
 • Заміна вугільних щіток
 • Заміна якоря фрезера
 • Заміна статор фрезера
 • Ремонт, заміна електроніки управління
 • Ремонт, заміна кнопки включення
 • Заміна опорної підошви фрезера

Вартість ремонту ручного фрезера Bosch у Києві


Вартість ремонту фрезера безпосередньо залежить від ціни на запасні частини Bosch, складності робіт і узгоджується із замовником по телефону, після проведеної майстром діагностики. Діагностика у разі ремонту інструменту у нашому сервісному центрі, безкоштовно. За необхідності купити запчастини та витратні матеріали Bosch, зв'яжіться з нами по телефону або оформіть заявку через сайт у розділі запчастин. 


Для перегляду ціни на комплектуючі використовуйте схеми деталювання:

Схема, запчасти, цены Bosch GOF 1600 CE 3601F24000 
Схема, запчасти, цены Bosch GOF 1250 CE 3601F26000 
Схема, запчасти, цены Bosch GOF 2000 CE 3601F49020 
Схема, запчасти, цены Bosch GOF 900 CE 0601614608 
Схема, запчасти, цены Bosch GOF 900 ACE 0601614703 
Схема, запчасти, цены Bosch GOF 1300 CE 0601613608 
Схема, запчасти, цены Bosch GMF 1400 CE 3601F17820 
Схема, запчасти, цены Bosch GKF 600 3601F0A100 
Схема, запчасти, цены Bosch POF 1200 AE 3603B6A001 
Схема, запчасти, цены Bosch POF 1400 ACE 3603B6C701