Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

Ремонт кутової шліфувальної машини (болгарки) Bosch


Ремонт болгарки Bosch (Бош) в КиевеВраховуючи конструктивні особливості та коло розв'язуваних завдань, кутова шліфувальна машина широко використовується в багатьох сферах виробництва, в галузі будівництва та металообробки. Названий у народі «болгарка», свою популярність інструмент отримав завдяки універсальним можливостям. Робота з різними матеріалами, різання металу, каменю, залізобетонних конструкцій, шліфування, зачистка, ось далеко не повний перелік здібностей кутової шліфувальної машини (УШМ).
В деякій мірі, популярність інструменту у ремонті виправдовується його популярності у роботі. І не дивно, тому що, зазнаючи сильних навантажень, рано чи пізно будь-яка техніка приходить у стан, коли їй потрібна профілактика чи ремонт.


Ремонт болгарки Bosch (Бош) у Києві


На відміну від складних інструментів, скажімо, перфоратора, конструкція болгарки набагато простіше, і складається з кількох важливих вузлів. Основним елементом є двигун, якір та статор якого має спеціальний захист від впливу пилу та високих температур. Редукторний вузол являє собою шестерну пару, фланець, шпиндель і власне металевий корпус. Кнопка включення, шнур та корпус, стандартні атрибути інструменту. Як бачимо, конструкція не здається складною. Але не слід думати, що полагодити кутову шліфувальну машину під силу будь-якому майстру і можна легко виконати ремонт болгарки Bosch своїми руками. Слід пам'ятати, що кутова шліфувальна машина, це потужний і небезпечний інструмент, і будь-яка помилка при ремонті може викликати непередбачувані наслідки.


Характерні поломки кутових шліфувальних машин


Якщо болгарка не вмикається, наслідком може бути обрив або пошкодження шнура живлення, що є досить поширеним явищем. Вихід з ладу кнопки включення, електроніки управління або знос вугільних щіток також можуть бути причиною. Вище перелічені поломки не є складними і не вимагають великих фінансових вкладень, до того ж їх усунення в центрі обслуговування не займе багато часу.

Втрата оборотів, надмірне іскріння на колекторі якоря, сильне нагрівання корпусу – такі прояви частіше виникають якщо вийшов з ладу і потрібна заміна якоря на болгарці. Замикання обмоток статора також може викликати схожі прояви і усувається шляхом заміни полюсів статора. Ми не робимо відновлення і ремонт якоря болгарки шляхом перемотування. Наш сервісний центр виконує ремонти лише використовуючи оригінальні та якісні комплектуючі.

З механічних поломок, найчастіше відбувається природний зношення шестерної пари, рідше, механічне пошкодження зубів шестерні в момент удару при неправильній експлуатації. Супроводжується нехарактерним шумом у редукторі, підклинюванням чи прослизанням. У таких випадках потрібна заміна великої та малої шестерні, а також мастила редуктора.

Заміна фланця шпинделя болгарки також є типовою процедурою для кутошліфмашин. Переносячи колосальні бічні навантаження під час різання та шліфування, відбувається зношування та деформація фланця. Розташований в зоні де, пил і абразив мають найбільший вплив, опорний підшипник фланця, піддаючись їхньому впливу, зношується і виходить з ладу. Своєчасна заміна підшипника може виключити подальші наслідки, коли люфт і болтанка викликають знос інших деталей. Але якщо цей момент втрачено, заміна фланця шліфувальної машини неминуча.


Рекомендації під час роботи кутовою шліфувальною машиною


Працюючи болгаркою, обов'язково потрібно пам'ятати, що інструмент має підвищений рівень небезпеки. Не нехтувати спеціальними засобами захисту (рукавички, окуляри, чоботи). Особливо часто користувачі знімають захисний кожух, що категорично неприпустимо і може призвести до трагічного результату. Використовувати лише приладдя, призначене для роботи з інструментом.


Вартість ремонту болгарки


Точна вартість ремонту болгарки Bosch визначається лише після діагностики фахівцями нашого сервісного центру і залежить від типу інструменту, моделі та запчастин, що вийшли з ладу. Діагностика у разі проведення ремонту в АСЦ Bosch безкоштовно.


Використовуючи наш каталог і перейшовши на сторінку пошуку схем деталування інструментів, у Вас є можливість самостійно відшукати необхідні запчасти для болгарки Bosch GWS 850 CE, запчасти для болгарки Bosch GWS 13-125, запчасти для болгарки Bosch GWS 20-230, запчасти для болгарки Bosch GWS 22-230 та комплектуючі на інші популярні моделі кутових шліфувальних машин. За допомогою механізму інтерактивної навігації, представленого на нашому сайті, можна безпомилково визначити якийсь якір, статор, шестерні, кнопка включення, мастило, вугільні щітки для болгарки Бош необхідні. Використовуйте 10-ти значний код деталі для отримання інформації щодо наявності та ціни.