Bosch Інструмент Сервіс

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

/Адреса:

Київ, пр-т Перемоги, 45

/Шулявська

Режим роботи:

Пн-Пт: 09-00 до 17-00;

Сб-Нд: вихідний

Авторизований сервісний центр

з ремонту електроінструменту Bosch, Dremel

Bosch Інструмент Сервіс

0

0 товаров на сумму 0 грн

Оформити замовлення

  Як правильно підібрати комплектуючі?


  Для правильного вибору комплектуючих для електроінструменту Bosch або садової техніки Bosch необхідно знати наступні моменти.
  Ідентифікація інструментів та садової техніки проводиться за типом (type), вказаним на технічній табличці, шильдику інструменту.
   Шильдик (Schild у перекладі з німецької – щит, табличка, ярлик, значок) — табличка з позначеннями та даними, що стосуються маркованого виробу.  Насамперед на ньому вказують важливу як для споживача, так і для сервісних центрів інформацію, яка містить: абревіатуру моделі, 10-ти значний каталожний номер, серійний і заводський номер, країну виробництва, а також іншу необхідну інформацію.
   Як правило, шильдик знаходиться на лицьовій частині корпусу інструменту у вигляді наклейки або вставної ПВХ, іноді алюмінієвої таблички.
   Газонокосарки – срібляста наклейка збоку на корпусі або під пружинною кришкою для травозбірника.
   Перфоратори, ушм, шуруповерти та більшість інструментів, залежно від моделі, мають наклейку або ПВХ табличку на зовнішній або бічній стороні корпусу.
   Тільки точно знаючи артикульний номер інструменту, використовуючи схему деталювання на нашому сайті згідно з цим артикулом, можна гарантувати, що необхідні вам запчастини обрані правильно.
   У разі відсутності артикула (затертий, відсутній шильдик), ідефікувати інструмент можуть наші фахівці безпосередньо в нашому сервісному центрі.
  За фотографією, як часто запитують наші клієнти, ідентифікувати інструмент чи запчастину не завжди буває можливим.